Fick detta tips av en följare på Gratisprinsessans Instagram 🙂 Håll utkik på Facebook och Instagram efter den här annonsen från La Roche-Posay där du kan klicka dig vidare för att registrera dig för deras nyhetsbrev och få ett gratisprov av La Roche-Posay Anthelios UVmune 400 SPF50+.
Det går alltså inte att länka till annonsen utan man måste gå genom sitt eget flöde när den dyker upp.
Annonsen kan även se ut så här:
Tips för att få upp annonsen i ditt flöde
Googla på La Roche-Posay, följ La Roche-Posay och gilla deras inlägg på deras sociala medier, sök på La Roche-Posay på sociala medier. Sen får man ha tur! Eller så tillhör man helt enkelt inte deras målgrupp om man inte får upp den ????
Själv har jag inte fått upp den, men det gör inte så mycket för jag har ju full size här hemma då det är min absoluta solskyddsfavorit! Har haft den i många år 🙂


5 kommentarer
Tack för tips fick upp den efter några minuter! 🙂
Vad kul 😀
Har fått upp det och taggat dig i kommentarsfältet. (Ifall du inte har fått upp det än ) ☺️
Tack för alla dina tips ♥️
Finns nu gratis prov via Instagram från SkinCeuticals, en full-size sample av MaxFactor False Lash Effect Mascara Supreme och Lip Glaze från Parfumado, scjp_se
Tack snälla för tipsen 🙂
Kommentarer är avstängda.